Mikołajki w płońskim I LO na Płockiej

  • 08.12.2019, 14:56
Mikołajki w płońskim I LO na Płockiej Fot. zbiory I LO Płońsk
Okazało się, że 6 grudnia Święty Mikołaj odwiedzał nie tylko przedszkolaków! Prawda jest taka, że jeśli dzieci ( i nie tylko), są baaardzo grzeczne, to Święty Mikołaj znajdzie je nawet w liceum! I między rozszerzeniami z fizyki a lekcją niemieckiego wysłucha ich próśb o prezenty, pocieszy i poczęstuje cukierkiem! Osobiście lub za pośrednictwem współpracowników - elfów, aniołków czy ...pani dyrektor !

Samorząd Uczniowski I Liceum Ogólnokształcącego, wzorem poprzedniego roku, zaprosił do szkoły Świętego Mikołaja, czym sprawił wiele radości zarówno uczniom jak i pracownikom szkoły. Wszyscy chętnie częstowali się słodyczami oraz robili zdjęcia ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami. Obiecali też, że będą się bardzo starać cały rok, by w 2020 roku również zasłużyć na prezenty!

Info. za I LO Płońsk

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe