Nowy radiowóz dla policjantów z Załusk

  • 28.11.2019, 20:22
Nowy radiowóz dla policjantów z Załusk Fot. zbiory KPP Płońsk
Policjanci z Posterunku Policji w Załuskach otrzymali nowy radiowóz. Zakup pojazdu - hyundai i30 sfinansowany został wspólnie przez Urząd Gminy Załuski oraz Komendę Główną Policji.

W środę, 27 listopada o godz. 14. na placu przed Urzędem Gminy w Załuskach odbyło się uroczyste przekazanie policjantom nowego radiowozu. Jest to oznakowany Hyundai i30 z silnikiem benzynowym o pojemności 1,4 litra i dysponuje mocą 140 KM. W uroczystości wzięli udział: Komendant Powiatowy Policji w Płońsku insp. Jarosław Brzozowski, Wójt Gminy Załuski Kamil Koprowski, Kierownik Posterunku Policji w Załuskach asp. sztab. Andrzej Rzewiński oraz zaproszeni goście. Kluczyki i dokumenty do nowego samochodu odebrali policjanci z miejscowego posterunku, którzy na co dzień, w czasie służby będą użytkować to auto.

Zakup nowego radiowozu możliwy był dzięki wsparciu finansowemu ze strony lokalnego samorządu – Gminy Załuski.

Info. podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

 


                                                                          

 
__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe