Gmina Naruszewo otrzymała dofinansowanie na rozbudowę drogi gminnej w Krysku.

  • 27.11.2019, 14:57
Gmina Naruszewo otrzymała dofinansowanie na rozbudowę drogi gminnej w Krysku. Fot. zbiory UG Naruszewo Załączone zdjęcie: stan istniejący drogi
W dniu 27 listopada 2019 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie Wójt Gminy Naruszewo Beata Pierścińska podpisała umowę o dofinansowanie realizacji zadania pn. „Poprawa jakości infrastruktury drogowej Gminy Naruszewo poprzez rozbudowę drogi gminnej w miejscowości Krysk na odcinku 766,55 mb”, w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich", objętego PROW na lata 2014-2020.

Całkowity koszt operacji zgodnie z wnioskiem o przyznanie pomocy: 941 726,41 zł

Wnioskowana kwota pomocy: 599 220,00 zł, co stanowi 63,63% kosztów kwalifikowalnych.

Termin zakończenia realizacji operacji: do czerwca 2021 r.

Dofinansowanie zostało przyznane Gminie Naruszewo dla operacji typu "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii" w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich", objętego PROW na lata 2014-2020.

 

Info. za UG Naruszewo

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe