Nagrody dla nauczycieli z terenu powiatu płońskiego

  • 30.10.2019, 09:03 (aktualizacja 31.10.2019, 15:23)
Nagrody dla nauczycieli z terenu powiatu płońskiego Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
We wtorek, 29 października na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zostały wręczone nagrody i medale za osiągnięcia edukacyjne dla wyróżniających się nauczycieli.

Marta Domańska i Sławomir Kowalski z I Liceum im. H. Sienkiewicza w Płońsku otrzymali nagrody Kuratora Oświaty.  Robert Adamski również z I LO w Płońsku, otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej. Organizatorem uroczystości było Kuratorium Oświaty w Warszawie.

W uroczystości przyznania nagród brała udział Starosta Elżbieta Wiśniewska.
- ,,Cieszę się, że mogłam osobiście oklaskiwać nagrodzonych nauczycieli. To duże wyróżnienie i docenienie ich edukacyjnej drogi. Na co dzień, przy wielu przedsięwzięciach mam okazję widzieć ich pracę i zaangażowanie, które przekłada się na sukcesy uczniów. Nauczyciel z pasją to skarb, nie tylko dla ucznia czy szkoły, ale dla całej społeczności. Jeszcze raz serdecznie gratuluję" - powiedziała Elżbieta Wiśniewska.

 

Info.  za Starostwo Powiatowe w Płońsku

 

 


                                                                          

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe