Rusza rewitalizacja płońskiego ,,Jordanka"

  • 29.10.2019, 13:32
Rusza rewitalizacja płońskiego ,,Jordanka" Fot. UM Płońsk
Nowe boisko, plac zabaw i rośliny ozdobne. Rusza rewitalizacja ogródka jordanowskiego w Płońsku.

Ruszają zadania "Rewitalizacja istniejących terenów zieleni w Płońsku - Ogródek Jordanowski" oraz "Przebudowa i doposażenie placu sportowo-rekreacyjnego w Płońsku przy ul. Ks. J. Popiełuszki". Umowa z wykonawcą opiewa na kwotę 700 881,00 zł.

W ramach tych dwóch zadań posadzone zostaną nowe rośliny ozdobne, powstaną ścieżki mineralno-żwirowe i trawniki. Ustawione zostaną nowe ławki i kosze. Oprócz tego wykonane zostanie nowe boisko wielofunkcyjne, na którym będzie można zagrać w piłkę nożną
i koszykówkę, a także plac sportowo-rekreacyjny z torem przeszkód typu poligon, trampolinami, równoważnią, ścianką wspinaczkową i talerzem balansowym.

Inwestycje uzyskały wsparcie finansowe Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2019 oraz Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2019.

 

Info. UM Płońsk

 

            
                                                                          

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe