Sierżant sztabowy Patryk Błocki wicemistrzem świata w kat. mr. athletic !

  • 23.10.2019, 10:27 (aktualizacja 23.10.2019, 10:32)
Sierżant sztabowy Patryk Błocki wicemistrzem świata w kat. mr. athletic… Fot. zbiory prywatne sierż. sztab. Patryka Błockiego
W miniony weekend sierż. sztab. Patryk Błocki z raciąskiego komisariatu zdobył tytuł wicemistrza świata w kulturystyce. Startował w sumie w 3 kategoriach na IBFF World Championship Brežice 2019. Konkurował z zawodnikami z całego świata.

19 października sierżant sztabowy Patryk Błocki, raciąski policjant- kulturysta wziął udział w  Mistrzostwach Świata IBFF odbywających się w Brežice (Słowenia). Poziom zawodów był bardzo wysoki. Uczestniczyli w nich kulturyści z 20 państw z całego świata. Polskę reprezentowała 23 osobowa ekipa.

Patryk podczas Mistrzostw Świata wystartował 3 razy. W Kulturystyce Extremalnej do 90 kg zajął 6 miejsce, a w kolejnej kategorii- Man Physique był 4. Jednak i tym razem raciąski policjant dowiódł, że jest jednym z najlepszych. Wyczerpujące zmagania w ostatniej kategorii mr. Athletic +177cm dały mu tytuł wicemistrza świata.

Jesteśmy dumni z naszego policjanta i serdecznie gratulujemy mu sukcesów!

 

Info. podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe