Umowa na wymianę urządzeń grzewczych podpisana !

  • 17.10.2019, 11:34
Umowa na wymianę urządzeń grzewczych podpisana ! Fot. UM Płońsk
W środę, 16 października Gmina Miasto Płońsk podpisała umowę z Firmą Usługowo-Handlową „ROMEX”-Grupa SBS Szumański Roman z siedzibą w Płońsk na wymianę urządzeń grzewczych w budynkach mieszkalnych, w ramach zadania pn. Ograniczenie zanieczyszczenia powietrza w Płońsku. Całkowita wartość zadania 636 600,25 zł.

W ramach inwestycji wymienione zostaną 44 stare kotły na nowe gazowe kotły kondensacyjne,1 starego kotła na kocioł opalany biomasą (pellet) oraz 1 starego kotła na powietrzną pompę ciepła, w 46 lokalizacjach na terenie miasta Płońsk. Wymiana urządzeń grzewczych nastąpi najpóźniej do 30 kwietnia 2020 roku.

Inwestycja współfinansowana jest w 80% w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020; Oś Priorytetowa IV Przejście na gospodarkę niskoemisyjną; Działanie 4.3. Redukcja emisji zanieczyszczeń powietrza; Poddziałanie 4.3.1 Ograniczenie zanieczyszczeń powietrza i rozwój mobilności miejskiej.

 

Info. UM Płońsk

 

    

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe