Piraci drogowi ukarani za szybką jazdę w terenie zabudowanym !

  • 15.10.2019, 15:55
Piraci drogowi ukarani za szybką jazdę w terenie zabudowanym !
W poniedziałek, 14 października kolejnych 4 kierowców straciło prawo jazdy na 3 miesiące za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym. Rekordzista, w miejscu gdzie obowiązuje 50 km/h, jechał z prędkością 127km/h. Na kierowców policjanci nałożyli wysokie mandaty i punkty karne.


Dwóch kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h policjanci zatrzymali do kontroli w miejscowości Arcelin. 48-letnia mieszkanka pow. oleckiego kierując osobowym oplem jechała w terenie zabudowanym z prędkością 106 km/h, natomiast 77-letek z Płońska, kierowca peugeota, jechał w tym miejscu o 2km/h wolniej, tj. z prędkością 104km/h.

Kolejnych piratów drogowych patrol "drogówki" zatrzymał do kontroli w miejscowości Żukowo-Wawrzonki na krajowej 60-ce. Kierująca bmw kobieta, 41-latka z pow. płockiego dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość przekroczyła o 72 km/h, a kierowca daimlerchryslera, 51-latek z pow. olsztyńskiego, aż o 77 km/h, przejeżdżając przez miejscowość z prędkością 127 km/h.

W związku z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali kierowcom prawo jazdy na 3 miesiące, ukarali wysokimi mandatami i punktami karnymi. 51-latek w związku z brakiem dokumentu prawa jazdy przy sobie ukarany został dodatkowo 50 zł. mandatem za brak dokumentu wymaganego podczas kontroli drogowej. Informacja o popełnionym przez niego wykroczeniu zostanie przesłana do właściwego starosty, który wydając decyzję administracyjną, formalnie zatrzyma ten dokument - na 3 miesiące.


Info. podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

    

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe