Klub Seniora ze Skarszyna z kolejnym wyróżnieniem

  • 27.09.2019, 14:04
Klub Seniora ze Skarszyna z kolejnym wyróżnieniem
Następny puchar i dyplom „wyróżnienie” zdobyte przez Klub Seniora „Cieszmy się życiem” ze Skarszyna, gm. Naruszewo. Powyższe trofea Seniorzy ze Skarszyna zdobyli na III Przeglądzie Twórczości Artystycznej Klubów Seniora i Kół Gospodyń Wiejskich w Glinojecku w dniu 20 września 2019 roku.

Zespół zaśpiewał cztery piosenki o następujących tytułach: „Wiejska piosenka”, „Wiejski Rozmaryn”, „7 czerwonych róż” i „Pożegnania”.  Gromkie brawa wśród zgromadzonej publiczności zyskał występ Mirosławy i Bogdana, którzy w humorystyczny sposób wcielili się w rolę babci i dziadka. Śmiechu było co niemiara!

W ten oto sposób Gminę Naruszewo reprezentowali: Mirosława Kupisiak,  Bogdan Kwiatkowski, Daniela Kozarzewska, Bogusława Piątkowska, Krystyna i Agnieszka Pielat, Lila Garlej, Eugenia Mrozowska, Daniela Koperska oraz jak zwykle akordeonista Jan Stankiewicz.

 

Tekst i fot: Bogdan Kwiatkowski (Klub Seniora „Cieszmy się życiem”)

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe