Umowa na zakup sprzętu dla szpitala podpisana

  • 24.09.2019, 17:59
Umowa na zakup sprzętu dla szpitala podpisana Fot. UM Płońsk
We wtorek, 24 września Burmistrz Andrzej Pietrasik i dyrektor płońskiego szpitala Paweł Obermeyer podpisali umowę na przekazanie dotacji w wysokości 50 tys. zł na zakup sprzętu medycznego - stabilizatora zewnętrznego do złamań typu "Pilon", stabilizatora zewnętrznego do złamań kości piszczelowej, stabilizatora zewnętrznego do złamań kości przedramienia i stabilizatora do zespolenia miednicy.

- ,,Bardzo dziękujemy za sprzęt i dotację. Chcieliśmy kupić sprzęt, który będzie wiązał się z korzyścią dla pacjentów i ułatwi pracę personelu” - powiedział Paweł Obermeyer.
- ,,Co roku przekazujemy środki dla płońskiego szpitala. Ich wysokość zależy od naszej kondycji finansowej. Cel dotacji uzgadniamy zawsze z dyrekcją szpitala” - komentował burmistrz Płońska.

 

Info. UM Płońsk

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe