Policja poszukuje zaginionych !

  • 19.09.2019, 12:40 (aktualizacja 30.09.2019, 19:30)
Policja poszukuje zaginionych !
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukują zaginionego 17-letniego Marcina Dryję oraz 16-letniej Marty Czarneckiej, którzy przebywali dotychczas w placówce opiekuńczo- wychowawczej w Płońsku.

Chłopak 22 lipca br. samowolnie oddalił się z terenu placówki i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z opiekunami. To jego kolejna ucieczka.
17-letni Marcin ma 185 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie blond włosy i brązowe oczy. W chwili zaginięcia ubrany był w czarny t-shirt, szare dresowe spodnie i czarne sportowe buty.

16-letnia Marta zaginęła 29 sierpnia br. Nie wróciła do placówki o wyznaczonej porze. Wychowawcy pozostawiła tylko krótką informację i więcej nie nawiązywała ze swoimi opiekunami kontaktu. Jest to już jej kolejna ucieczka.

Zaginiona ma ok. 165 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma czarne włosy i niebieskie oczy. W momencie opuszczenia miejsca zamieszkania ubrana była w krótkie spodenki jeansowe, białą bluzkę na krótki rękaw i czarne trampki. Miała przy sobie małą, czarną torebkę.

Komenda Powiatowa Policji w Płońsku prosi osoby i instytucje posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych: Marcina Dryja i Marty Czarneckiej o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:

1. Oficer dyżurny KPP w Płońsku 23 662 15 00 lub 662 15 50
2. Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

 

Info. i fot. za KPP Płońsk

 

 

           

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe