Pierwszoklasiści z płońskiej SP3 w kampanii o bezpieczeństwie na drodze.

  • 10.09.2019, 15:52 (aktualizacja 10.09.2019, 15:57)
Pierwszoklasiści z  płońskiej SP3 w kampanii o bezpieczeństwie na drodze. Fot. zbiory SP3 Płońsk
„Kierowco! Nie polujemy na zebrach” to hasło kampanii mającej na celu zwrócenie uwagi kierującym, aby zachowywali szczególną ostrożność w pobliżu przejść dla pieszych.

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami KPP w Płońsku- panią Moniką Drzewaszewską, Kingą Drążek-Zmysłowską i panem Arturem Grabowskim. Akcja rozpoczęła się pogadanką na temat bezpiecznej drogi. Pierwszoklasiści aktywnie uczestniczyli w forum. Następnie uczniowie klas najmłodszych wraz z wychowawcami i Policją udali się na przejście dla pieszych przy ul. Płockiej, by móc sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną w praktyce. To było bardzo ciekawe doświadczenie.

Info. SP3 Płońsk

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe