Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół w Nowym Mieście

  • 02.09.2019, 19:26
Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół w Nowym Mieście Fot. zbiory ZS Nowe Miasto
Uroczystość rozpoczęła Edyta Ewa Jakubowska dyrektor Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście. Powitała całą społeczność szkolną. W uroczystości brali udział zaproszeni goście.

Szczególnie ciepło  dyrektor powitała najmłodszych uczniów, pierwszoklasistów, którzy pożegnali w czerwcu przedszkole i dziś po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły. Były życzenia dla uczniów, rodziców i wszystkich pracowników Zespołu Szkół. Odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej.

Dyrektor odniosła się w swoim przemówieniu do rozpoczynającej się trzeciej kadencji: - „ W minionym roku szkolnym zakończyła się moja druga kadencja na stanowisku Dyrektora Zespołu Szkół. 24 kwietnia odbył się kolejny konkurs na to stanowisko i mam ogromną przyjemność i zaszczyt właśnie dziś rozpoczynać kolejną trzecią kadencję. Chcę serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym mogłam pracować w tak wyjątkowym Zespole Szkół. Szczególnie dziękuję moim pracownikom za wspólnie spędzony czas i realizację wielu pomysłów i projektów. Dziękuję niesamowitym Rodzicom za wyjątkowo cenną pracę na rzecz uczniów. Serdecznie dziękuję pracownikom urzędu gminy i innym instytucjom za wzorową współpracę. Dziękuję wszystkim uczniom za dostarczanie mi nieustającej inspiracji do pracy, to Wy zawsze jesteście na pierwszym miejscu. W ciągu tych niespełna 10 lat moich kadencji dokonałam wielu przewartościowań, które ukształtowały moje widzenie świata. Bywały chwile trudnych decyzji i spotkań, i wręcz ekstremalnych zadań. Za to wszystko wszystkim, z którymi przyszło mi współpracować serdecznie dziękuję”.

 

Info. i fot. ZS Nowe Miasto

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe