Rozpoczęcie roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym w Płońsku

  • 02.09.2019, 12:17
Rozpoczęcie roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym w Płońsku Fot. Natalia Skibińska
W poniedziałek, 2 września w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

Dyrektor Karina Kmiecińska w podniosłej atmosferze przywitała uczniów, nauczycieli oraz pozostałych gości po wakacyjnej przerwie. Przypomniała ona historię powstania placówki oraz przedstawiła priorytety na bieżący rok, m. in. wskazała na kontynuowanie współpracy z Politechniką Warszawską, rozwijanie samorządności oraz wymiany międzynarodowe. Od tego roku szkoła powraca do nazwy sprzed 24 lat, a tym samym przestaje istnieć zespół szkół. W tym roku zdobywać wiedzę ,,na płockiej’’ będzie 719 uczniów. Dyrektor powitała także nowych nauczycieli, którzy rozpoczną pracę w liceum.

Funkcję wicedyrektora od tego roku będzie sprawować Bożena Dzitowska, która objęła to stanowisko po uprzedniej rezygnacji wicedyrektor Ewy Koperskiej. Ponadto dyrektor Kmiecińska  życzyła przyszłym maturzystom wytrwałości w przygotowaniach do egzaminów.

 Natalia Skibińska

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe