Będzie nowa pracownia informatyczna w płońskim ZS2 dzięki pokaźnemu dofinansowaniu !

  • 12.08.2019, 18:48
Będzie nowa pracownia informatyczna w płońskim ZS2 dzięki pokaźnemu dofinansowaniu ! Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
Powiat Płoński otrzymał dofinansowanie w kwocie 49 000 złotych na utworzenie nowej pracowni informatycznej w Zespole Szkół nr 2 w Płońsku.

12 sierpnia 2019 roku w Warszawie podpisano umowę o udzieleniu pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach: „Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych”. Z ramienia Województwa umowę podpisali Marszałek Adam Struzik oraz Wicemarszałek Wiesław Raboszuk, zaś z ramienia powiatu umowę podpisywali: Wicestarosta Powiatu Krzysztof Wrzesiński, Członek Zarządu Robert Adamski oraz Skarbnik Anetta Klimkiewicz.

Zadanie ma być zrealizowane do 31 października 2019 roku. Całkowita wartość przedsięwzięcia to 99 587 złotych, z czego 49 000 złotych to kwota dofinansowania z Województwa Mazowieckiego.

- ,,Bardzo cieszę się z otrzymania przez Powiat Płoński tej dotacji. Zakup sprzętu komputerowego i specjalistycznego oprogramowania dla pracowni w Zespole Szkół nr 2 w Płońsku pozwoli lepiej wykorzystać możliwości, jakie daje Internet w edukacji na miarę XXI wieku"- informuje wicestarosta Krzysztof Wrzesiński.

Info . Starostwo Powiatowe w Płońsku

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe