Konkurs na Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy rozstrzygnięty !

  • 02.08.2019, 19:16 (aktualizacja 10.08.2019, 20:51)
Konkurs na Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy rozstrzygnięty ! Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
Na konkurs wpłynęły trzy oferty. Po analizie zgodności dokumentów kandydatów pod względem formalnym z wymaganiami konkursu na to stanowisko zaproszono dwie osoby na rozmowy kwalifikacyjne. W wyniku zakończenia procedury otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku została wybrana Pani Agnieszka Nec.

Pani Agnieszka mieszka w Płońsku i ma dwudziestoletni staż pracy.  Od 16 lat jest zatrudniona w Publicznych Służbach Zatrudnienia. Posiada doświadczenie w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością oraz w ocenie i rozliczaniu projektów Powiatowych Urzędów Pracy finansowanych ze środków unijnych. Od  29.03 2003 roku do chwili obecnej pracowała jako główny specjalista w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie w Wydziale Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego oraz przez 4 lata (od 2003-2007 ) w Zespole do spraw Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych. Jest nauczycielem, terapeutą i kwalifikowanym tłumaczem języka migowego I stopnia.

- „Pani Agnieszka spełniła wymogi kwalifikacyjne dotyczące wykształcenia oraz wymaganego doświadczenia zawodowego. Wykazała się szeroką wiedzą w zakresie zasad funkcjonowania oraz przepisów regulujących działalność powiatowych urzędów pracy. Kandydatka posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w publicznych służbach zatrudnienia. W ocenie komisji kandydatka posiada predyspozycje gwarantujące rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków do pracy na ww. stanowisku.” – informuje o  uzasadnieniu decyzji komisji Elżbieta Wiśniewska –Starosta Płoński.

Info. Starostwo Powiatowe w Płońsku

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe