STOP niszczeniu ,,Rutek" !

  • 01.08.2019, 18:32 (aktualizacja 08.08.2019, 09:01)
STOP niszczeniu ,,Rutek" ! Fot. UM Płońsk
Dzięki rewitalizacji terenu wokół ,,Rutek" zrealizowanej za ponad 2,5 mln zł, w tym 1,9 mln dofinansowanie ze środków UE stały się one jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Płońsku.

Na terenie ponad 5 ha wykonano ponad tysiąc nasadzeń– drzew, krzewów, róż, bylin i traw ozdobnych. Piękna zieleń, alejki, siłownia zewnętrzna, plaża i boisko do siatkówki przyciągają miłośników spacerów, jazdy na rolkach, gokardach i rowerów.

Niestety stały się one również obiektem dewastacji i wandalizmu. Zepsuta stacja naprawy rowerów, wykopane byliny oraz pogniecione hortensje to tylko część zniszczonego terenu. Ktoś wyciął wierzby mandżurskie, żeby powiesić baner reklamowy.

Dbajmy o miejską przestrzeń i doceńmy zmiany, jakie zaszły w naszym mieście. Dbajmy o otoczenie, które powinno być dla mieszkańców wspólnym dobrem.

Prosimy o zgłaszanie do Straży Miejskiej wszelkich niszczycielskich zachowań oraz o zwrócenie uwagi na wszelkie akty wandalizmu. Natomiast właściciela banera zapraszamy po odbiór do Referatu Obsługi Targowisk Urzędu Miejskiego.

 

Info. i fot. UM Płońsk

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe