Piknik PZERiI w płońskim MCK-u

  • 29.07.2019, 07:39 (aktualizacja 30.07.2019, 09:50)
Piknik PZERiI w płońskim MCK-u Fot. Katarzyna Rólka
W sobotę, 27 lipca na tarasie Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku odbył się Piknik Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Wszyscy znakomicie się bawili.

Piknik to przede wszystkim wspólna integracja wszystkich zebranych uczestników, a tym bardziej jeśli są to starsze osoby. To możliwość spotkania z innymi, wspólnej biesiady czy zabawy przy muzyce.

Podczas sobotniego  płońskiego pikniku zebranych uczestników oraz zaproszonych gości przywitali: Mirosława Daniszewska i Janusz Rosiak z Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płońsku. Ten dzień był szczególny dla wszystkich emerytów i rencistów. Takich spotkań nie mają na co dzień.  Atrakcji było wiele, a wśród nich m.in. loteria fantowa. Wśród gości zaproszonych można było dostrzec burmistrza  Płońska – Andrzeja Pietrasika, starostę powiatu płońskiego – Elżbietę Wiśniewską, sekretarza gminy Płońsk – Andrzeja Stolpę.

Tego dnia płońskie organizacje pozarządowe  podziękowały za dotychczasową  współpracę   Agnieszce Michniewicz z płońskiego Starostwa Powiatowego, w związku z jej przejściem na emeryturę.

Piknikowi towarzyszył występ zespołu  ,,Warto Żyć” Koło Emerytów i Rencistów z Nowego Miasta  pod kierownictwem  Jana Nowotki, którzy zaprezentowali ludowe utwory.

Radość ze wspólnego biesiadowania i duch jedności obecne były na tym letnim pikniku.  Atmosfera była doskonała , a emeryci świetnie  bawili się również na parkiecie. Wspólna zabawa odbywała się przy muzyce  z  zespołem ,,Horoskop".

Piknik został zrealizowany w ramach konkursu ofert i otrzymał dofinansowanie ze strony powiatu płońskiego na kwotę 3 tysiące złotych.

Sobotnia impreza wniosła w serca uczestników wiele radości i zadowolenia.

 

KATARZYNA  RÓLKA

FOT. KATARZYNA RÓLKA

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe