Już czas na składanie wniosków o Stypendium Starosty Powiatu Płońskiego !

  • 23.07.2019, 11:38
Już czas na składanie wniosków o Stypendium Starosty Powiatu Płońskiego !
Zapraszamy do składania wniosków o: Stypendium Starosty Powiatu Płońskiego za osiągnięcia w roku szkolnym 2018/19. Zainteresowani uczniowie mogą odebrać wnioski w sekretariacie szkoły. Przypominamy, że wypełnione dokumenty można składać do szkół do 30 lipca 2019 roku.

W ramach programu uczniom przyznawane jest stypendium w następujących kategoriach:

1) stypendium dla najlepszego maturzysty w powiecie płońskim w danym roku szkolnym,

2) stypendium dla najlepszego maturzysty z każdej ze szkół w ramach poszczególnych zespołów szkół w danym roku szkolnym,

3) stypendium dla laureata lub finalisty olimpiady, albo laureata konkursu przedmiotowego organizowanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad (Dz. U. z 2002 r., Nr 13, poz. 125 z późn. zm.),

4) stypendium za osiągnięcie wysokich wyników sportowych,

5) stypendium za wysokie osiągnięcia w konkursach dla uczniów niepełnosprawnych.(Sukcesy są brane pod uwagę od poziomu województwa wzwyż.)

Stypendium Starosty Płońskiego jest przyznawane uczniom szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Płoński w ramach programu wspierania edukacji uczniów uzdolnionych i uczniów osiągających wysokie wyniki sportowe.

Uczniowie, którzy przystąpią do programu w celu przyznania Stypendium Starosty Płońskiego, poprzez uczestnictwo wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z programem i przyznanymi stypendiami.

Klauzula informacyjna odnośnie ochrony danych osobowych znajduje się na stronie głównej Powiatu Płońskiego (www.powiat-plonski.pl) w zakładce „ochrona danych osobowych” (www.powiat-plonski.pl/pl/ochronadanychosobowych/).

 

Info. Starostwo Powiatowe w Płońsku

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe