Najlepsi uczniowie w Raciążu otrzymali stypendia

  • 11.07.2019, 19:55
Najlepsi uczniowie w Raciążu otrzymali stypendia Fot. zbiory UM Raciąż
W czwartek, 11 lipca 2019 roku w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego w Raciążu odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów uczniom Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego w Raciążu (klasy szkoły podstawowej i ostatnie klasy gimnazjalne) ufundowanych przez Burmistrza Miasta Raciąża Mariusza Godlewskiego, za wybitne wyniki w nauce w II semestrze roku szkolnego 2018/2019.

Wszyscy wyróżnieni uczniowie osiągnęli średnią powyżej 5. Stypendia otrzymali: Kinga Załęska, Zuzanna Baranowska, Marcelina Chyczewska, Nikola Gierczak, Michał Kłosiński, Liliana Wochnowicz, Dawid Święs, Nadia Cybulska, Magdalena Lorenc, Amelia Kordalska, Aleksandra Stanowska, Tymon Obrębski, Oliwia Bylińska, Karolina Traczyk, Zuzanna Wąsiewska, Adam Włodarski i Jakub Gryszpanowicz.

Najwyższą średnią spośród wyróżnionych osiągnęła uczennica klasy VIII B Oliwia Bylińska – 5,67.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Info. i fot. UM Raciąż

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe