Powitanie lata w Płońsku

  • 29.06.2019, 10:14 (aktualizacja 03.07.2019, 21:36)
Powitanie lata w Płońsku
W piątek, 28 czerwca odbyło się powitanie lata w Miejskim Centrum Kultury. Główną gwiazdą wieczoru był Antek Smykiewicz, znany z takich utworów jak: ,,Pomimo burz" , ,, Limit szans" czy ,,Już nie ty". Koncert piosenkarza miał miejsce na dziedzińcu MCK.

Imprezę w płońskim Miejskim Centrum Kultury otworzyła dyrektor – Marzena Kunicka wraz   burmistrzem Płońska – Andrzejem Pietrasikiem.

Wydarzenie kulturalne rozpoczęło się pokazem tanecznym przygotowanym przez Daniela Borzewskiego, tancerza i choreografa z Egurrola Dance Studio.

O godz. 20:00 na scenę wszedł Antek Smykiewicz wraz z zespołem. Piosenkarz zaprezentował  swoje bardziej jak i mniej znane utwory. Na scenie wystąpiła także grupka młodych ludzi, którą piosenkarz zaprosił do wspólnego wykonania utworu.

Po koncercie odbył się pokaz zumby z Izą Ciosek. Instruktorka zumby swoją energią sprawiła, że do ćwiczeń dołączyła nie tylko płońska młodzież, ale nawet dzieci, które dobrze się bawiły.

Następnie po występie Izy Ciosek, odbyła się dyskoteka z DJ Adrianem.

Powitanie lata w Miejskim Centrum Kultury zakończył pokaz światła LED SHOW w wykonaniu grupy JO ART SHOW.

 

TEKST I FOT. WIESŁAWA RUSIN

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe