Czeki na dofinansowanie

  • 12.06.2019, 11:15 (aktualizacja 18.06.2019, 19:42)
Czeki na dofinansowanie Fot. UM Płońsk
We wtorek, 11 czerwca w siedzibie Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera wręczył przedstawicielom gmin i powiatów - beneficjentom Funduszu Dróg Samorządowych - symboliczne czeki z kwotami dofinansowania.

Czek dla Płońska - blisko 4 mln zł - odebrała zastępca burmistrza Lilianna Kraśniewska. W ramach zadania przebudowana zostanie cała Mazowiecka - od skrzyżowania z drogą krajową nr 10 do obwodnicy zachodniej Jana Pawła II. Powstanie też chodnik, ścieżka rowerowa, rondo - na skrzyżowaniu Przemysłowej i Henry'ego Forda, kanalizacja deszczowa, oświetlenie uliczne oraz zatoki postojowe do parkowania równoległego.

Całkowita wartość inwestycji to 7 976 785,09 zł.

 

Info. UM Płońsk

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe