Spotkanie z pisarzem Michałem Zawadką w sochocińskiej bibliotece

  • 10.06.2019, 17:57
Spotkanie z pisarzem Michałem Zawadką w sochocińskiej bibliotece Fot. zbiory GBP Sochocin
Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Sochocinie w dniu 7 czerwca na spotkanie z młodzieżą przybył Michał Zawadka- pisarz , autor książek motywacyjnych i społecznych.

Uczniowie kl. VI- VIII oraz III kl. Gimnazjum ze Szkoły Podstawowej w Sochocinie , Smardzewie i w Kołozębiu uczestniczyli w niezwykle interesującym warsztacie poprowadzonym przez p. Michała pt. : ,,Chcę być kimś! Czyli jak osiągnąć cele w czasach gdy wszyscy mają dookoła wywalone”.

- Warsztat dał do myślenia i z pewnością zainspirował ich uczestników do podjęcia działań w swoim życiu. To przysłowiowy „ kop” dla tych młodych ludzi , którzy raz na zawsze zapamiętają że są wyjątkowi i mają prawo odnieść sukces ! Oczywiście rozumiejąc , że nic się nie dzieje bez przyczyny i trzeba się zaangażować w to co się wierzy. Łącznie w warsztacie brało udział ok. 220 osób, jeśli ok. 10 z nich podejmie działania, zmienią swój sposób myślenia , określą swoje cele i zaczną walczyć o marzenia to warto było, a wierze że tak będzie - mówiła Renata Krawczyk dyrektor biblioteki.

Podkreślając , że spotkanie było możliwe dzięki współpracy Biblioteki w Sochocinie z szkołami podstawowymi z terenu Gminy Sochocin oraz Radą Rodziców z Sochocina, którzy współfinansowali spotkanie.

 

Info. GBP Sochocin

 

 

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe