Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka w Płońsku

  • 01.06.2019, 15:35 (aktualizacja 01.06.2019, 15:50)
Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka w Płońsku Fot. Katarzyna Rólka
W sobotę, 1 czerwca na akwenie ,,Rutki” odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci do lat 16 o puchar burmistrza Płońska.

Zdrowa rywalizacja, przyjazna atmosfera i wypoczynek na świeżym powietrzu przyciągają najmłodszych. Na akwenie ,,Rutki” w Płońsku zawody wędkarskie rozpoczęły się o godz. 8.00 i trwały trzy godziny bez żadnej przerwy. Wzięło w nich udział 15 dzieci, w tym aż 7 dziewczynek.

Największą rybę o wadze 1, 760 kg złowił Wiktor Zatorski i tym samym zajął pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajął Dominik Ciski, mogący pochwalić się rybą -  0,865 kg, zaś trzecie miejsce przypadło  Filipowi Ostrowskiemu -  0,605 kg.

Najlepsza trójka otrzymała pamiątkowe puchary, dyplomy oraz wędki ufundowane przez MCSiR w Płońsku, które wręczyli: prezes PZW – Jerzy Krajewski i Filip Przedpełski – rzecznik UM w Płońsku.

Na zawodach z okazji Dnia Dziecka nie było przegranych, pozostali młodzi wędkarze otrzymali  także pamiątkowe dyplomy. Wszystkim zawodnikom przyświecał wspólny cel, którym była dobra zabawa. 

 

KATARZYNA RÓLKA

                         

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe