Marsz Gwiaździsty już za nami

  • 21.05.2019, 08:35 (aktualizacja 21.05.2019, 08:47)
Marsz Gwiaździsty już za nami Fot. zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku
VI Marsz Gwiaździsty już za nami! Czasem w deszczu, czasem w słońcu. Pomimo niesprzyjającej aury mieszkańcy naszego powiatu nie zawiedli i w liczbie 120 osób stawili się na starcie szóstego już Marszu Gwiaździstego - rowerem przez powiat płoński. Każda gmina, która brała udział w marszu wyznaczyła swoją trasę.

Punktem docelowym, gdzie zjechali się wszyscy uczestnicy był teren leśniczówki w Kucharach Królewskich.  Pomimo deszczowej aury duch  Marszu Gwiaździstego trwał i uczestnicy chcieli go kontynuować. Ponadto w marszu uczestniczyło  dużo dzieci i u wszystkich gościł uśmiech na twarzy. Panowały niesamowite emocje. Natomiast leśniczówka przywitała już cyklistów słońcem, a organizatorzy witali gorącą grochówką i kiełbaską na ognisko. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal a wylosowani szczęśliwcy upolowali ciekawe upominki.
Organizatorami marszu byli: Starostwo Powiatowe w Płońsku, Gmina Płońsk, Gmina Baboszewo, Gmina Sochocin, zaś patronat medialny objęła gazeta Extra Płońsk.

RED.

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe