Uroczyste obchody ,,Dnia Strażaka" w Gminie Naruszewo

  • 16.05.2019, 10:24 (aktualizacja 16.05.2019, 10:42)
Uroczyste obchody ,,Dnia Strażaka" w Gminie Naruszewo Fot. UG Naruszewo
W niedzielę, 12 maja 2019 roku w gminie Naruszewo obchodzony był Gminny Dzień Strażaka. Uroczystość rozpoczęła się zbiórką strażaków oraz pocztu sztandarowego przed kościołem pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Radzyminie. Następnie odbyła się msza święta dziękczynna, sprawowana przez ks. Grzegorza Bednarczyka w intencji strażaków z Gminy Naruszewo.

Strażacy dziękowali Bogu i swojemu patronowi Św. Florianowi za opiekę podczas przeprowadzanych akcji. Po mszy przemaszerowano pod świetlicę wiejską w Radzyminie, gdzie odbył się uroczysty apel, podczas którego Wójt Gminy Naruszewo Pani Beata Pierścińska oraz zaproszeni goście złożyli strażakom podziękowania za zaangażowanie i ciągłą gotowość niesienia pomocy potrzebującym oraz życzyli wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i w zaszczytnej służbie na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Gminne obchody Dnia Strażaka zakończył wspólny poczęstunek.

Więcej zdjęć na: www.naruszewo.pl

 

__1
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe