Międzyszkolny konkurs Piosenki Obcojęzycznej w SP2

  • 16.05.2019, 10:05
Międzyszkolny konkurs Piosenki Obcojęzycznej w SP2 Fot. SP2
We wtorek, 14 maja 2019 roku w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej o zasięgu powiatowym. Jego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Płońska Pana Andrzeja Pietrasika oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika i skierowany był do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych na terenie powiatu płońskiego.

 

Konkurs rozpoczął się występem wokalisty Alana Cyprysiaka, znanego z V edycji programu „The Voice of Poland”.

Do konkursu przystąpili uczniowie z 7 szkół. Były to następujące placówki: Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Żywioły”, Szkoła Podstawowa w Lisewie, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku, Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Szczytnie, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w Płońsku, Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Baboszewie oraz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku.

Występy uczestników oceniało Jury w składzie: p. Mariusz Wrzesiński Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Płońsku, p. Dariusz Zarzycki Dyrektor Szkoły Muzyki i Tańca „Nutka” w Płońsku, p. Alan Cyprysiak – wokalista, p. Szymon Mikitiuk, nauczyciel języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku.

Wyniki konkursu:

Kategoria kl. I-III

Soliści:

1 miejsce – Jakub Pokrywiński, SP 2 w Płońsku;

2 miejsce - Zuzanna Sabalska, SP3 w Płońsku

Zespół: 1 miejsce – Zuzanna i Lilly Nowocińskie, SP 2 w Płońsku

Kategoria kl. IV-VIII

Zespół:

1 miejsce – zespół MMZA w składzie: Maria Domańska, Marta Gruszka, Anna Marek, Zofia Nowocińska, SP2 w Płońsku;

2 miejsce – zespół w składzie: Nikola Brzozowska, Maja Jaskot, Magdalena Białołęcka, Gabriela Staniszewska, Dominika Wasiak, Weronika Pakulska, Weronika Jankowska, MariaMaraszek, SP3 w Płońsku;

3 miejsce - Natalia Szydłowska i Maja Kowalska, SP 4 w Płońsku.

Soliści:

1 miejsce – Laura Żmijewska, SP w Lisewie;

2 miejsce – Julia Szeluga, SP w Baboszewie;

3 miejsce – Alicja Jabłońska, SP 2 w Płońsku;

wyróżnienie: Matylda Łukasiewicz, SP 3 w Płońsku.

Po części konkursowej odbyła się część artystyczna, podczas której uczniowie SP 2

w Płońsku prezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz teatralne.

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku składają serdeczne podziękowania skierowane do Sponsorów za wsparcie w organizacji konkursu, w szczególności dziękują: Burmistrzowi Miasta Płońsk, Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku,  Panu Adamowi Guzowskiemu – Prezesowi Zarządu Firmy Durasan, Zarządowi Domu Ubezpieczeniowego Spectrum oddział w Płońsku, Kadrze kierowniczej Zakładu Produkcji Cukierniczej Ka-Maj, Sklepowi Papierniczemu ANNMARK w Płońsku, Biuru Rachunkowemu  InPlus w Płońsku Magdalena Czarnecka oraz Hurtowni Lodów i Mrożonek Lod-Mors w Skarżynie.

SP2  Płońsk

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe