Matury pod stresem !

  • 08.05.2019, 15:09
Matury pod stresem ! Fot. Katarzyna Rólka
Od poniedziałku, 6 maja rozpoczęły się matury. Natomiast środa, 8 maja była dniem gdy maturzyści zdawali pisemny egzamin z angielskiego. Oprócz stresu egzaminacyjnego, młodzi ludzie musieli zmierzyć się z dodatkowym, bo o podłożonych ładunkach wybuchowych.

W środę, 8 maja odwiedziliśmy ZS 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku, gdzie uczniowie rozpoczęli pisemne matury z angielskiego  oraz ustne z rosyjskiego. Jednak w placówce, jak wszędzie panuje dodatkowy stres związany z przychodzącymi fałszywymi  e-mailami o podłożeniu na terenie szkoły bomby. Jak poinformowała naszą redakcję rzecznik KPP w Płońsku, policja wzmogła patrole i sprawdzane są wszystkie informacje o podłożeniu ładunku wybuchowego.  W środę, 8 maja o ewakuacji szkoły zadecydowała dyrekcja w ZS w Nowym Mieście i płońskiej SP2.

 

KATARZYNA  RÓLKA

                         

__1
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe