Natalia Konofalska - III Wicemiss Warszawy

  • 07.05.2019, 20:43 (aktualizacja 07.05.2019, 21:18)
Natalia Konofalska - III Wicemiss Warszawy
W poniedziałek, 6 maja w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyły się wybory Miss Warszawy. Natalia Konofalska pochodząca z Płońska zdobyła zaszczytny tytuł III Wicemiss.

W wyborach piękności na Miss Warszawy startowało łącznie 18 kandydatek, które zostały wyselekcjonowane w drodze castingów. Jedną z nich była właśnie 20- letnia Natalia Konofalska pochodząca z Płońska, studentka AWF w Warszawie. Postanowiła wystartować w wyborach na Miss Warszawy  i  w poniedziałek  zdobyła koronę III Wicemiss.

W rozmowie z naszą redakcją, Natalia nadmieniała, że jest to dla niej nie tylko duże zaskoczenie, ale przygoda życia i wielkie wyróżnienie, zaś zdobyta  korona leży w domu na honorowym miejscu. Ponadto miło wspomina także tydzień współpracy z choreografem Tomaszem Barańskim. 

Poniedziałkową galę w Teatrze Kamienica prowadził Krzysztof Ibisz.

 Natalia Konofalska będzie walczyć dalej o półfinał w wyborach Miss Polski. Gratulujemy jej obecnego tytułu i życzymy dalszych sukcesów !

 

KATARZYNA RÓLKA

 

 

                         

__1
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe