Dzielnicowy asp. sztab. Henryk Oktabiński odszedł na emeryturę

  • 07.05.2019, 18:02
Dzielnicowy asp. sztab. Henryk Oktabiński odszedł na emeryturę
W poniedziałek, 6 maja Komendant Powiatowy Policji w Płońsku, policjanci i pracownicy cywilni podziękowali asp. sztab. Henrykowi Oktabińskiemu za blisko 29 lat służby. Dzielnicowy Henryk odszedł na zasłużoną emeryturę.

Asp. sztab. Henryk Oktabiński, który został już emerytem, służbę w Policji pełnił od października 1990 roku. Jednostką, w której rozpoczął swoją przygodę z policyjnym mundurem była Komenda Rejonowa Policji w Nidzicy. Następnie od 1999 roku związał się z Komendą Powiatową Policji w Płońsku, gdzie realizował obowiązki na stanowisku dzielnicowego, a od 2017 roku starszego dzielnicowego. Jego rejon służbowy obejmował część miasta Płońsk.

Przez blisko 20 lat służby w Rewirze Dzielnicowych w Płońsku bardzo dobrze poznał specyfikę pracy policjanta – dzielnicowego. Zdobyte doświadczenie i wiedzę zawodową chętnie przekazywał młodszym stażem kolegom. Można powiedzieć, że jako jeden z najdłużej pracujących dzielnicowych w jednostce wykształcił kilka pokoleń policjantów, wprowadzając ich w tajniki tej pracy.

W poniedziałek, podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Płońsku insp. Jarosław Brzozowski serdecznie podziękował odchodzącemu na emeryturę asp. sztab. Henrykowi Oktabińskiemu za zaangażowanie, rzetelność i trud włożony w pełnioną służbę. Życzył pomyślności, pogody ducha i spełnienia marzeń w życiu osobistym.

Podziękowania i życzenia pomyślności złożyli również obecni na spotkaniu koledzy odchodzącego na emeryturę policjanta.

Info. podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska/AJ

 

                         

__1
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe