Koncert Wiosenny w Nowym Mieście

  • 01.05.2019, 19:49 (aktualizacja 01.05.2019, 20:49)
Koncert Wiosenny w Nowym Mieście Fot. Katarzyna Rólka
W środę, 1 maja tradycyjnie jak co roku odbył się Koncert Wiosenny w Nowym Mieście. W tym roku wykonawcy zaprezentowali się w nowomiejskim rynku.

Koncerty nowomiejskie przyciągały od zawsze bardzo licznie publiczność i będą przyciągać.  Podczas takiego koncertu mogą zaprezentować się bowiem młode talenty zarówno z miejscowego GOK-u jak i zaproszeni. Tak było i w tym roku.

Jednak jako pierwszy wystąpił  miejscowy zespół  senioralny ,,Warto Żyć” z Koła Emerytów i Rencistów, który od zawsze prezentuje się lokalnej publiczności  na koncercie.

Następnie zaprezentowały się najmłodsi wykonawcy z Gminnego Ośrodka Kultury: Maja Szwejkowska, Natalia Ciosek, Wiktoria Serwatka, Natalia Jakubiak, Julia Radomska, Ola Macias.

Ponadto gościnnie wystąpił płońszczanin – Łukasz Szostek z utworami: ,,Zacznij od Bacha” (Z.Wodecki), ,,Przeżyj to sam” (Lombard) oraz ,,Napad” (Mrozu).

Gościnnie wystąpiły także: Kinga Kisiel prezentując ,,W suterenie daleko za miastem”, ,,Miasteczko cud” i ,,Pusty dzień” , jak również nie zabrakło Karoliny Konopy z zespołem , która wykonała: ,,Chciałabym”, ,,Matura”, ,,Wyspa” i ,,Nie liczę godzin i lat”.

Na koncercie  obecny byli: gospodarz Gminy Nowe Miasto – Sławomir Zalewski,  przewodniczący Rady Gminy – Marek Caliński oraz radna powiatowa – Marianna Chybała.  Bo muzyka jest przecież taką sztuką, która bardzo przyciąga. Dodatkowo słoneczna pogoda zachęcała do uczestnictwa w jakże prawdziwie wiosennym koncercie i zgromadziła  całe rodziny. 

Prowadzącym Koncert Wiosenny był dyrektor GOK w Nowym Mieście – Janusz Prokopczyk.

 

KATARZYNA RÓLKA

FOT. KATARZYNA RÓLKA

 

 

--

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe