Uczniowie ZS1 laureatami Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

  • 26.04.2019, 15:20
Uczniowie ZS1 laureatami Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Uczniowie klasy IV TR Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku, Mateusz Szymański i Marek Machciński odnieśli sukces w Eliminacjach Okręgowych XLIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Eliminacje okręgowe odbyły się  12 kwietnia 2019 r. na terenie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Mateusz zajął w nich I miejsce, a Marek  II miejsce, w związku z czym obaj zakwalifikowali się do etapu centralnego.

Trzeci z uczestników olimpiady Michał Pielat zajął również wysokie, szóste miejsce.

Zmagania olimpijczyków na szczeblu okręgowym poprzedził udział  w olimpiadzie na szczeblu szkolnym.

Eliminacje szkolne odbyły się w 26 październiku 2018r.

Ostatni zaś – ogólnopolski etap Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych odbędzie się  w dniach 7-8 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej (powiat gorlicki, województwo małopolskie).

 Zarówno Mateusz, jak i Marek startowali z bloku – mechanizacja rolnictwa.

Ich osiągnięcia dowodzą wysokiego poziomu nauczania przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku.

Sukcesy uczniów stanowią również potwierdzenie profesjonalizmu nauczyciela prowadzącego – Zbigniewa Pawlaka  który od wielu lat z powodzeniem rozbudza w młodzieży zainteresowania mechanizacją rolnictwa.

Nauczyciel – pasjonat rokrocznie przygotowuje uczniów do udziału  w olimpiadach nie tylko podczas lekcji ale przede wszystkim w ramach zajęć dodatkowych. Gratulujemy Uczniom i Nauczycielowi.

Info. ZS 1 Płońsk

__1
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe