Przebudowa ulicy Mazowieckiej w Płońsku

  • 25.04.2019, 15:50
Przebudowa ulicy Mazowieckiej w Płońsku
Przebudowa ulicy Mazowieckiej znalazła się na ogłoszonej przez Wojewodę Mazowieckiego liście zadań rekomendowanych do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Całkowita wartość inwestycji wynosi 7 976 785,09 zł, w tym 50 proc. dofinansowanie.

 

Zadanie obejmuje przebudowę ulicy Mazowieckiej od skrzyżowania z drogą  krajową nr 10 do obwodnicy zachodniej św. Jana Pawła II. Przebudowana  zostanie m.in. jezdnia o długości 860 m wraz z chodnikiem, powstanie  dwukierunkowa ścieżka rowerowa, rondo (skrzyżowanie Przemysłowej i Henry  Forda), kanalizacja deszczowa, oświetlenie uliczne oraz zatoki postojowe  do równoległego parkowania.

Info. UM. Płońsk

__1
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe