Egzaminacyjne zmagania w płońskiej ,,Trójce"

  • 15.04.2019, 16:43 (aktualizacja 30.05.2019, 09:56)
Egzaminacyjne zmagania w płońskiej ,,Trójce"
15 kwietnia 2019 r. to data dobrze znana ósmoklasistom. To właśnie tego dnia rozpoczęły się egzaminacyjne zmagania, które potrwają do środy.

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku do pisania tego niezwykle ważnego egzaminu zasiadło 44 uczniów klas ósmych.

Uczniowie punktualnie o 9.00 przystąpili do sprawdzianu wiedzy z języka polskiego. Humory dopisywały, ale lekki stres też dało się odczuć. Po wylosowaniu numeru stolika i zakodowaniu pracy ósmoklasiści rozpoczęli rozwiązywanie zadań. Bohaterem dzisiejszego testu był Mały Książę, co wywołało uśmiech na twarzach zdających. W opinii uczniów arkusz egzaminacyjny nie sprawił większych trudności.

We wtorek zmagania z matematyką, a w środę z językiem angielskim. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów.

 

Info. SP3 Płońsk

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe