Nowomiejski koncert z okazji Dnia Kobiet

  • 12.03.2019, 07:24 (aktualizacja 12.03.2019, 20:16)
Nowomiejski koncert z okazji Dnia Kobiet Fot. Katarzyna Rólka
W niedzielne popołudnie, 10 marca w sali Wiejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Okazja była wyjątkowa, więc i koncert także.

Muzyczny Dzień Kobiet to już w Nowym Mieście tradycja. Ten dzień to także prezentacja  prawdziwego kunsztu wokalnego wielu młodych i zdolnych wykonawców.

Jako pierwsi zaprezentowali się zebranej publiczności, układem tanecznym najmłodsi artyści  z miejscowego przedszkola. Następnie wystąpił zespół ,,Warto Żyć" z nowomiejskiego Koła Emerytów i Rencistów z utworami ,,Raz pewien chłop", ,,Wiosna,wiosna", ,,Używaj dziewczyno" oraz Wiktoria Romanowska z GOK-u, w której wykonaniu wszyscy usłyszeli ,,Miętę" i ,,Małe tęsknoty".

Oczywiście nie zabrakło reprezentantów z Płońska. Na gościnnym występie zaprezentowali się: Łukasz Szostek z utworami ,,Bądź mym natchnieniem", ,,Nie jesteś sama", ,,Kołysanka dla nieznajomej", Kryspin Dawidko - ,,Jej portret" i ,,Wspomnienie" oraz Gabriela Majtczak  - ,,Taxi", ,,Francuska aura piosenki", ,,Panienka z temperamentem".

Koncert zakończył występ Karoliny Konopy z zespołem, która wykonała m.in. ,,Babę zesłał Bóg" czy hit Alicji Majewskiej ,,Być kobietą..."

Życzenia dla wszystkich pań z okazji ich święta  złożył również gospodarz Gminy Nowe Miasto - Wójt Sławomir Zalewski, który następnie z przewodniczącym Rady Gminy - Markiem Calińskim obdarowali czekoladami wszystkie obecne na koncercie panie.

Słodkości na koncercie nie zabrakło, jak również organizatorzy zadbali o obecność firm  kosmetycznych, które zapewniły  bezpłatne badanie cery oraz konkursy z nagrodami. Ten  przygotowany z nadzwyczajną starannością koncert  w wykonaniu młodych  wykonawców, wzbudził zainteresowanie  wszystkich  zebranych w niedzielne popołudnie, nagradzając go gromkimi brawami.

Imprezę poprowadził, jak corocznie  dyrektor nowomiejskiego GOK-u Janusz Prokopczyk. Organizatorem koncertu był Wójt Gminy Nowe Miasto, zaś współorganizatorami Gminny Ośrodek Kultury, Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka i Zespół Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście.

TEKST I FOT. KATARZYNA RÓLKA

__1
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe