Włamanie do domu

  • 12.02.2019, 00:22 (aktualizacja 13.02.2019, 15:12)
  Włamanie do domu
W minioną niedziele w godzinach popołudniowych na jednym z osiedli domków jednorodzinnych w Płońsku, doszło do kradzieży pieniędzy i złotej biżuterii.

            Jak ustalono wstępnie, sprawcy dostali się na teren posesji przez ogrodzenie, a następnie przez nie właściwie zamknięte drzwi garażowe weszli  do środka domu mieszkalnego. Po splądrowaniu pomieszczeń zabrali 3500 złotych i złotą biżuterię. Poszkodowana straty oszacowała na kwotę ok. 40000 złotych.

            Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Płońsku.

Zwracamy się z apelem do wszystkich mieszkańców, aby przed opuszczeniem swoich mieszkań i domów sprawdzić dokładnie, czy zostały zamknięte drzwi i kona, czy pozostałe nasze mienie zostało należycie zabezpieczone. Jeżeli wyjeżdżamy na dłuższy okres poprośmy sąsiada aby zwracał uwagę na nasz dom czy mieszkanie.

W sytuacji, gdy wokół domu czy mieszkania przebywają osoby, które zachowują się w sposób „podejrzany”, należy powiadomić Policję telefonując na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do dyżurnego KPP w Płońsku tel. 23-662-15-00 lub 23-662-15-50.         

Dla złodzieja wystarczy kilkanaście minut, aby zabrać niekiedy oszczędności czy dorobek całego życia. Nie bądźmy obojętni na to co dzieje się u sąsiada.

KRP Płońsk

 

__1

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe