Kosmiczny bal w płońskiej „Trójce”

  • 25.01.2019, 21:13 (aktualizacja 04.02.2019, 13:44)
Kosmiczny bal w płońskiej „Trójce”
Marzeniem większości z nas - ludzi - jest choć raz znaleźć się w kosmicznej przestrzeni. W karnawale wszystko jest możliwe. Międzyplanetarna podróż uczniów płońskiej "Trójeczki" przerosła najśmielsze oczekiwania. Najmłodsi wystartowali w środę w świat muzyki, rozrywki i świetnej zabawy.

            Uczniowie klas 0-III w różnorodnych, kolorowych, niezwykle ciekawych przebraniach,
w towarzystwie interesujących postaci z bajek i animatorek w osobach uczennic z Samorządu Uczniowskiego, "pląsały" w rytm skocznych melodii przygotowanych przez wychowawców. Na specjalne zaproszenie Rady Rodziców gościli u nas: Kubuś Puchatek, Tygrysek, Kaczor Daffy, Tom i Jerry i inni. Za konsolą niezawodny pan Mariusz, a na parkiecie wspaniali opiekunowie, którzy zachęcali do zabawy. Uśmiechy od ucha do ucha " mówiły same za siebie".

         Tym optymistycznym akcentem zbliżyliśmy się do końca semestru. Przed uczniami długo wyczekiwane ferie. Areną kosmicznych gwiazd biegniemy na upragniony wypoczynek.

INFO. ZA SP3 PŁOŃSK

__1

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe