Wystawa młodych talentów w Naruszewie

 • 25.01.2019, 00:22 (aktualizacja 25.01.2019, 15:12)
               Wystawa młodych talentów w Naruszewie
W środę, 23 stycznia 2019 roku na sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Naruszewie odbyło się otwarcie wystawy „Młode talenty z powiatu płońskiego” organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Naruszewie.

Wystawę otworzyła Wójt Gminy Naruszewo Beata Pierścińska.

Na wystawę dostarczyły swoje prace: obrazy, szkice oraz fotografie:

- Matylda Łukasiewicz i Kinga Gębarowska, uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 w Płońsku, które przybyły do Naruszewa z Panią Beatą Niewiadomską nauczycielką w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku i koordynatorką plenerów malarskich SP 3

- Iza Mauer, uczennica I kl. Liceum w Płońsku, której opiekunem merytorycznym jest Pani Renata Dychta – kierownik internatu  ZSO im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku, przybyła razem z rodzicami  oraz Panią Ewą Koperską wicedyrektorem ZSO w Płońsku.

 Ze Szkoły Podstawowej w Naruszewie obecne były wraz z nauczycielką Dorotą Łukasiewicz: Maja Eliza Dylewska, Patrycja Kochańska, Weronika Rukuszewicz, Sandra Biegalewska oraz Dominika Jaroszewicz.

 

INFO. ZA  GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA  NARUSZEWO

FOT. Zbiory UG Naruszewo

__1
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe