Próba zemsty przyczyną porwania 20-latki ?

  • 11.01.2019, 09:10 (aktualizacja 10.02.2019, 23:46)
Próba zemsty przyczyną porwania 20-latki ?
Niezwykle tragiczne chwile przeżyła 20-letnia kobieta z powiatu płońskiego. Ofiarę uprowadzono z mieszkania, kilkukrotnie zgwałcono, a na koniec chciano sprzedać do domu publicznego. Najbardziej bulwersująca w tej sprawie jest informacja, że jednym ze sprawców tego bestialskiego czynu jest były chłopak dziewczyny !

Przypomnijmy, że kilka dni temu zniknęła z domu 20-letnia kobieta. Jak się później okazało - ofiara została uprowadzona z domu, była bita , grożono jej śmiercią, i kilkakrotnie zgwałcono. Ten koszmar trwał kilka dni. Wreszcie wykorzystując nieuwagę oprawców 20-latka zbiegła z miejsca przetrzymywania i zawiadomiła o wszystkim policję. Płońscy policjanci szybko namierzyli przestępców i zatrzymali porywaczy -  trzech mężczyzn i dwie kobiety, w tym byłego partnera pokrzywdzonej. Wszyscy sprawcy pochodzą z powiatu płońskiego. Śledztwo w tej sprawie prowadzi płońska prokuratur, która ustaliła, że jednym z możliwych wątków przyczyn porwania była próba uzyskania od 20-latki  informacji na temat miejsca pobytu jej obecnego partnera, z którym porywacze byli skonfliktowani.

Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi do 5 lat więzienia. Odpowiedzą również za usiłowanie handlu ludźmi, co skutkuje  karą do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut gwałtu (grozi za to od 2 do 12 lat więzienia).

Sprawa ma charakter rozwojowy ponieważ śledczy nie wykluczają, że w porwanie były zamieszane inne osoby.

 

__1

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe