Brawo dla Izabeli i Michała!

  • 18.12.2018, 13:34
  • Sylwia Barcińska
Brawo dla Izabeli i Michała! fot. zbiory klubu
O takich sukcesach młodych płońszczan chcielibyśmy informować Czytelników jak najczęściej! III miejsce i klasę C w tańcach standardowych wywalczyli Michał Baran i Izabela Wydurska. Para trenuje w płońskim Sportowym Klubie Tańca Towarzyskiego „START” pod okiem trenerów Anety i Mariusza Pospieszyńskich.

W dniach 14-16 grudnia w Krakowie nasza płońska para rywalizowała z tancerzami na największym turnieju tańca w Polsce – XLV Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prof. Mariana Wieczystego.”

Nie bez powodu turniej ten uznawany jest za największą i najstarszą imprezę sportowego tańca towarzyskiego w Polsce. Organizowany  jest co roku w styczniu, w rocznicę śmierci prof. Mariana Wieczystego mistrza i znawcy tańca towarzyskiego, założyciela pierwszego w Polsce klubu tanecznego przy Krakowskim Domu Kultury. Dlatego ranga zdobycia miejsca na podium płońskiej pary jest tak wysoka.

Gratulujemy tancerzom, trenerom oraz rodzicom.

Sylwia Barcińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe