GBP w Sochocinie: Książka i zdjęcie na Mikołajki!

  • 08.12.2018, 10:41 (aktualizacja 15.01.2019, 21:46)
  • red
GBP w Sochocinie: Książka i zdjęcie na Mikołajki! fot. zbiory biblioteki
6 grudnia z okazji Mikołajek Gminna Biblioteka Publiczna w Sochocinie zorganizowała mikołajkową akcję dla swoich czytelników. Każdy kto odwiedził Bibliotekę w tym dniu mógł uczestniczyć w bezpłatnej sesji fotograficznej w świątecznym klimacie. Akcja okazała się strzałem w dziesiątkę, w sesji wzięło udział ok. 65 osób.

Sesję wykonała Renata Krawczyk – dyrektor Biblioteki, która w ten dzień wcieliła się w fotografa.

- Pomysł na nietypową akcję mikołajkową był trafiony , odwiedziło nas wielu czytelników już stałych ale dzięki tej nietypowej akcji zarejestrowali się też nowi czytelnicy, którzy obiecali nas odwiedzać  ze swoimi pociechami. Biblioteka na realizację akcji nie poniosła praktycznie żadnych kosztów, jedyny koszt to wywołanie zdjęć. Było to możliwe dzięki  Pani Małgorzacie Kaliszewskiej , która udostępniła scenerię świąteczną oraz dzięki Państwu Sawickim z  Sawickifilm Production, którzy udostępnili profesjonalne oświetlenie. Składam wielkie podziękowania dla tych osób, którzy po przedstawieniu im pomysłu od razu nas wsparli. A dla mnie osobiście była to wielka przyjemność robić naszym czytelnikom zdjęcia, poczuliśmy wspólnie atmosferę zbliżających się Świąt. - mówiła Renata Krawczyk dyrektor Biblioteki.

red

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe