MotoMikołaje w płońskim Domu Dziecka

  • 09.12.2018, 09:39 (aktualizacja 15.01.2019, 21:48)
  • Katarzyna Rólka
MotoMikołaje w płońskim Domu Dziecka fot. zbiory Domu Dziecka
W piękny mroźny wieczór 6 grudnia po raz kolejny odbyła się impreza adresowana do wychowanków Domu Dziecka w Płońsku, zorganizowana przez grupę MotoMikołaje. Wśród warkotu samochodów, motorów i masy świateł z błyskających kolorami sań, wszystkich witał radosny Mikołaj.

Wydarzenie rozpoczął „Bieg Świętego Mikołaja” i wspaniałe animacje z ogniem w tle. Rozgrzewała nie tylko ciepła atmosfera, ale też gorąca grochówka. Po atrakcjach na powietrzu dalszy ciąg imprezy odbywał się w Domu Dziecka. Mikołaje obdarowali dzieci wspaniałymi prezentami, między innymi: laptopem, drukarką A-3, firanami, suszarką ogrodową i narzutami. Każde dziecko otrzymało paczkę łakoci, a młodsze dzieci cudowne zabawki. Pozostała część wieczoru upłynęła na wspomnieniach oraz wspólnych zabawach.

W rozmowie z nami wicedyrektor placówki Małgorzata Knaf powiedziała: - „Współpraca z grupą MotoMikołaje nie ogranicza się tylko do Świąt, ale trwa nieustannie od wielu lat. W ostatnim czasie z ogromnym zaangażowaniem wspierają nas przy remoncie w filii Załuski: zamontowali hydraulikę, zakupili wykładzinę i meble do remontowanego pomieszczenia. W imieniu dzieci, składam serdeczne podziękowania za ogromny wkład pracy i otwarte serca.”

To udany i  fantastyczny dzień dla wychowanków Domu Dziecka w Płońsku. I jak tu nie wierzyć w św. Mikołaja?

 

 

Katarzyna Rólka

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe