23-latek zatrzymany z amfetaminą

  • 07.12.2018, 09:42 (aktualizacja 15.01.2019, 21:59)
  • info za KPP Płońsk
23-latek zatrzymany z amfetaminą
W środę, 5 grudnia policjanci z płońskiej komendy w trakcie wspólnego patrolu ze słuchaczami z CSP w Legionowie, zauważyli na jednej z ulic trzech młodych mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Zachowanie mężczyzn zwróciło uwagę policjantów, którzy postanowili wylegitymować tych mężczyzn i ustalić co jest powodem nerwowego zachowania się

Okazało się, że są to mieszkańcy Płońska. Policjanci dokonali kontroli osobistej i u jednego z nich ujawnili tzw. „lufkę” z białym nalotem, co mogło świadczyć, iż był w niej palony narkotyk. 23-letni mężczyzna, w trakcie kontroli osobistej nie miał nic przeciwko temu, aby sprawdzić jego odzież, ale przez cały czas trzymał kurczowo zaciśniętą pięść.  Jak się okazało w ręku starał się ukryć torebkę foliową z zamknięciem strunowym, w którym była amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Dalsze czynności w tej sprawie wykonują kryminalni z płońskiej komendy.       

info za KPP Płońsk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe