Tydzień Życzliwości i Pozdrowień w Zespole Szkół w Nowym Mieście

  • 05.12.2018, 10:52
  • info za ZS Nowe Miasto
Tydzień Życzliwości i Pozdrowień w Zespole Szkół w Nowym Mieście fot. ZS Nowe Miasto
W dniach od 19-23listopada w Zespole Szkół w Nowym Mieście obchodziliśmy Tydzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji już od poniedziałku harcerze z 426 WDH witali nauczycieli i uczniów przyklejając znaczek życzliwości.

Każda lekcja rozpoczynała się „pudełeczkiem dobrych myśli” nauczyciele czytali uczniom wylosowaną sentencję. Nie zapomnieliśmy także o innych pracownikach naszej szkoły, których powitaliśmy „pudełeczkiem dobrych myśli”. Kolejne dni tygodnia przynosiły kolejne życzliwe i miłe atrakcje. Na naszym szkolnym korytarzu wyrosło drzewko życzliwości, powstała także Tablica Pozdrowień z ręcznie wykonanymi przez uczniów kartami ozdobnymi. Odbyły się wybory najżyczliwszych uczniów w naszej szkole.

W środę, 21 listopada z kolorowymi balonami oraz „pudełeczkiem sentencji” wybraliśmy się do UG w celu złożenia życzeń panu wójtowi Sławomirowi Zalewskiemu oraz innym pracownikom UG.

Tydzień Życzliwości i Pozdrowień został podsumowany przedstawieniem pt. „Bądź życzliwy” w wykonaniu uczniów klasy V b z wychowawcą Marzeną Kraszewską.


Może ten tydzień spowodował, że daliśmy się sprowokować do spojrzenia na codzienność inaczej: skończymy z narzekaniem, dąsaniem się, zapomnimy o smutku… Życzliwość sprawia, że życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Życzliwość rodzi życzliwość.

 

info za ZS Nowe Miasto

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe