SKTT 'START': Tancerze reprezentowali Płońsk

  • 04.12.2018, 12:00
SKTT 'START': Tancerze reprezentowali Płońsk
W niedzielę, 3 grudnia odbył się III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FAST-STEP MOTION 2018 oraz Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej
Płońsk reprezentowały następujące pary ze Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego "START" :
 
1. Mateusz Ksybek z Amelią Rosiak - kategoria 8-9 lat  klasa G - I miejsce
2. Adam Sybicki z Mają Tomaszewską - kategoria 8-9 lat  klasa G - III miejsce - kategoria 8-9 lat  Open - III miejsce (ten sam turniej)
3. Franciszek Jakubiak z Oliwią Szczepańską - kategoria 10-11 lat  klasa G - II miejsce
4. Krzysztof Szymborski z Amelią Cytloch   - kategoria 12-13 lat  klasa H - I miejsce
5. Maksymilian Rosiak z Agatą Wierzchowską  - tym razem zakończyli start na półfinale
6. Hubert Gaworek z Anną Więcławską  - kategoria 12-13 lat  klasa F+E - VII miejsce (i kolejny punkt premium ze względu na bardzo dużą ilość par w tej kategorii)
7. Szymon Gaworek z Natalią Bilińską - w tej samej kategorii co powyższa - I miejsce
8. Mateusz Siemianowski z Aleksandrą Wożniak - kategoria 14-15 lat  klasa C styl Standardowy - zakończyli swój start na półfinale.
9. Mateusz Siemianowski z Aleksandrą Wożniak - kategoria 14-15 lat  klasa C styl latynoamerykański - po wejściu do finału zajęli miejsce IV i
otrzymali punkt premium
10. Karol Janczarek z Zofią Klimczewską - kategoria pow. 15 lat  klasa D styl Latynoamerkański - tym   razem zakończyli swój start na półfinale.
11. Michał Baran z Izabelą Wydurską - kategoria pow. 15 lat  klasa D styl Standardowy - miejsce IV - kategoria pow. 15 lat  klasa D styl Latynoamerkański - miejsce II
13. Maciej Malinowski z Pauliną Rajkowską - przełamali się i po pewnym starcie w półfinale dostali się do finału zajmując tam miejsce VI
14. Wiktor Godlewski z Alicją Pospieszyńską - kategoria pow. 15 lat klasa B styl Standardowy - pierwszy start w tej klasie i od razu II miejsce!
 
Klub może poszczycić się także zajęciem III miejsca w Lidze Mazowieckiej na rok 2018! Gratulujemy!
 

W artykule "Tancerze reprezentowali Płońsk" w wydaniu tygodnika EXTRA PŁOŃSK nr 252 z 4 grudnia pojawił się błąd - tancerze Szymon Gaworek z Natalią Bilińską - startowali w kategorii E.

 
_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe