Policja podpisała porozumienie ze szkołą w Czerwińsku

  • 29.11.2018, 20:02
  • info za KPP Płońsk
Policja podpisała porozumienie ze szkołą w Czerwińsku
W środę, 18 listopada, w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku zostało podpisane kolejne porozumienie pomiędzy Komendą a Zespołem Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą.

Komendę reprezentowali: Komendant Powiatowy Policji w Płońsku insp. Jarosław Brzozowski oraz koordynator ds. współpracy ze szkołami podinsp. Grzegorz Osiński a Zespół Szkół Dyrektor szkoły - Renata Kozakiewicz.

Komenda Powiatowa Policji w Płońsku sprawuje patronat nad tą placówką, gdzie młodzież uczy się w klasach o profilu policyjnym. W ramach współpracy przybliżane są uczniom – kadetom tajniki ciężkiej, ale jakże atrakcyjnej służby w Policji. Kadeci mają możliwość poznania m.in. taktyk i technik interwencji, strzelania, przepisów prawa, historii oraz współczesnych możliwości Policji. To miedzy innymi z tych klas, młodzież po ukończeniu nauki wstępuje w szeregi Policji. Należy nadmienić, że wielką popularnością i zainteresowaniem wśród młodzieży cieszy się nauka w klasach o profilu policyjnym.

W najbliższym czasie zostanie podpisane takie samo porozumienie z Zespołem Szkół nr 1 w Płońsku, gdzie także są klasy o profilu policyjnym.

                                                                                                       

 

KPP w Płońsku

podinsp. Grzegorz Osiński

info za KPP Płońsk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe