Spotkanie autorskie z pisarką Ewą Nowak

  • 29.11.2018, 15:45 (aktualizacja 29.11.2018, 15:58)
  • red za sp 2
Spotkanie autorskie z pisarką Ewą Nowak
W poniedziałek, 26 listopada bibliotekę szkolną SP 2 w Płońsku odwiedziła Ewa Nowak - znana pisarka, pedagog terapeuta, publicystka, autorka ponad trzydziestu książek dla dzieci i młodzieży.
W spotkaniu zorganizowanym przez bibliotekarki – Małgorzatę Morawską i Iwonę Milewską, uczestniczyli uczniowie klas 8 SP 2 w Płońsku wraz z opiekunami, a także m.in.: Wicedyrektor Joanna Ostrowska oraz gościnnie: Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Płońsku - Bożena Kaliściak oraz Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Płońsku - Renata Grabowska. 
Pisarka przybliżyła uczniom historię swojej kariery pisarskiej i zaprezentowała swoje książki, jednocześnie w bardzo ciekawy sposób zachęciła uczniów do codziennego czytania książek i odważnej realizacji swoich życiowych pomysłów. Spotkanie uzupełniała okolicznościowa wystawka i gazetki ukazujące bogaty dorobek literacki Ewy Nowak.
Po spotkaniu, każdy miał możliwość nabycia wybranej książki z autorskim wpisem. Nie zabrakło też chętnych do wspólnych, pamiątkowych fotografii.
 
 
Not./Fot.: Małgorzata Irena Morawska
red za sp 2
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe