28-letni płońszczanin handlował amfetaminą i podróbkami ubrań...

  • 27.11.2018, 13:04
  • info za KPP Płońsk
28-letni płońszczanin handlował amfetaminą i podróbkami ubrań...
Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku weszli w posiadanie informacji, że jeden z mieszkańców Płońska trudni się handlem przedmiotami tzw. podróbkami, które są zastrzeżone znakami towarowymi oraz środkami odurzającymi.

W poniedziałek, 26 listopada w trakcie przeszukania pojazdów, jakimi dysponował „handlowiec” oraz pomieszczeń mieszkalnych i garażu mundurowi znaleźli „podróbki” perfum, koszul i bluz. Nie było dla nich także zaskoczeniem, że w samochodach ukryta była amfetamina o łącznej masie 76,2 grama. Kolejnym odkryciem, ale już w garażu, było odnalezienie 993,8 grama białej krystalicznej substancji, której skład jeszcze nie jest dokładnie znany. 

Sprawa ma charakter rozwojowy. Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Płońsku. 28-letniemu „handlowcowi” może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

KPP w Płońsku

podinsp. Grzegorz Osiński       

info za KPP Płońsk

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe