Zespół Szkół Nr 1 w Płońsku: Finaliści pojadą do Moskwy!

  • 27.11.2018, 09:51
Zespół Szkół Nr 1 w Płońsku: Finaliści pojadą do Moskwy!
1 grudnia 2018 roku trzech uczniów ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku: Radosław Białoskórski kl. II TR, Jakub Wiśniewski kl. ITŻ i Filip Czaicki kl. III TŻ wyjedzie do Moskwy na finał XVI Międzynarodowej Olimpiady Języka Rosyjskiego dla uczniów szkół zagranicznych.

W terminie od 1 do 8 grudnia uczniowie będą brać udział w finałowych zadaniach Olimpiady w Państwowym Instytucie Języka Rosyjskiego im. A. S. Puszkina. Czeka również na nich bogaty program kulturalny.

Opiekunem polskiej delegacji finalistów, w składzie której jest łącznie 8 uczniów z polskich szkół będzie Pani mgr Anna Nowakowska – nauczyciel języka rosyjskiego w ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku oraz członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli i Wykładowców Języka Rosyjskiego.

Składamy serdeczne podziękowania dla sponsorów biletów lotniczych: Bank Spółdzielczy w Płońsku – Prezes Zarządu Pan Dariusz Konofalski, FIS Fitness i Siłownia – Aneta i Piotr Niepytalscy, Elanders Polska Sp. z O. O., Sklep Papierniczy Annmark Płońsk – Pani Maria Karwala

Gratulujemy finalistom i trzymamy kciuki!

 

Info. Komisja ds. promocji ZS1 w Płońsku

 

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe