Piotr Skierkowski zrezygnował z funkcji przewodniczącego lokalnych struktur SLD

  • 7.11.2018, 11:48
  • Sylwia Barcińska
Piotr Skierkowski zrezygnował z funkcji przewodniczącego lokalnych struktur SLD fot. archiwum redakcji
Z dniem 7 listopada 2018r. Piotr Skierkowski dotychczasowy Przewodniczący Rady Powiatowej SLD w Płońsku zrezygnował z pełnienia tej funkcji, jak również członkostwa w partii Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Wydał w tej sprawie oficjalny komentarz dla naszej redakcji "- Chciałbym serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy kandydowali z list SLD o ostatnich wyborach, koleżankom  i kolegom  z SLD serdecznie dziękuje za lata współpracy, życząc wszystkiego dobrego. Niestety ja uważam, że obecna formuła SLD się wyczerpała. Nie odpowiada na potrzeby centro - lewicowego  elektoratu. Należy szukać szerszych porozumień na lewicy, wykazać większą otwartość na rożne środowiska polityczne, inicjatywy obywatelskie, co stanowi warunek stworzenia siły politycznej, która zyska większe zaufanie obywateli. Na dzień dzisiejszy planuję może nie polityczną emeryturę, ale na pewno dłuższe wakacje. - poinformował Piotr Skierkowski.

Piotr Skierkowski przez blisko 10 lat pełnił funkcję Przewodniczącego, a członkiem SDRP i SLD był od ponad 20 lat.

 

 
Sylwia Barcińska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sympatyk lewicy.
Sympatyk lewicy. 12.11.2018, 21:47
To błąd Panie Piotrze. A jeszcze większa szkoda.
Pan naprawdę cieszy się dużym autorytetem. To duża strata dla sld.

Pozostałe